• Обновено
Машки Секач И Бак Морнарица Синсинати Бенгалс Тим Адаптира Еко Плете Хибридни Рециклирани Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

Машки Секач И Бак Морнарица Синсинати Бенгалс Тим Адаптира Еко Плете Хибридни Рециклирани Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

DEN 1279.84

Залиха
Во продавницата

Овој Секач И Бак Го Прилагодуваат Еко Плетениот Хибриден Рециклиран Четврт-Патент Пуловер Врвот додава стилска опција во вашата колекција На Синсинати бенгалс. Тој нуди UPF 50+ ув заштита од сонце и е одличен лесен врв за слоевитост, што го прави совршен за денови на игра. Нејзините извезени Синсинати бенгалс графика осигурајте се дека вашата фандом е секогаш на целосен приказ насекаде каде што одите. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Рециклирана содржина сертифицирана Со Глобален Рециклиран Стандард. Ткаени преклопување на предниот панел и јака. Шкафче јамка. Раглан ракав. УПФ 50+ Ув Заштита од Сонце. Користи просек од 20 Пост-Потрошувачки Рециклирани Пластични Шишиња. Материјал : 88% Рециклиран Полиестер/12% Спандекс.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас