• Обновено
Машки Антигва Црна Црвена Фк Далас Примарен Тим Лого Тим Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

Машки Антигва Црна Црвена Фк Далас Примарен Тим Лого Тим Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

DEN 944.80

Залиха
Во продавницата

Останете топло во текот на денот на играта со Овој Квартал На Тимот На Фк Далас-Патент Пуловер Топ Од Антигва. Пуловерот има контрастен џеб на градите, така што вашите скапоцености можат да останат безбедни додека го расположувате вашиот тим за победа. Исто така, има везено лого На Фк Далас на левата градите, така што никогаш не треба да го жртвувате вашиот тимски дух кога ќе се облечете за топлина. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Пуловер. Материјал : 100% Полиестер. Долг ракав. Патент гаража. Само ткаенина застане јака. Увезени. Четврт-затворање со патент. Отворете ја манжетната. Бренд : Антигва. Контраст џеб на градите. Контраст бура размавта. Исечете и шијте го долниот раб. Везена графика.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас