• Обновено
Шеф Машки Внатрешен Отворен Возач Работа Ракавици Тан Л пар

Шеф Машки Внатрешен Отворен Возач Работа Ракавици Тан Л пар

DEN 323.84

Залиха
Во продавницата

РАКАВИЦИ КУП ИНСУЛ LTHR L Бренд Име : Шеф. Пол : машки. Внатрешен или Надворешен : Внатрешен/Надворешен. Материјал : Поделена Кожа Од Говедска Кожа. Тип На Производ : Работни Ракавици. Стил : Возач. Големина : Л. Боја : Тен. Број Во Пакет : 1 пар. Отпорен На Топлина : Не. Палецот Лепенка : Да. Безбедносна Манжетна : Не. Наредени : Да. Заштита На Ременот На Зглобот : Не. Тип На Пакување : Картичка. Изолирани : Да. Засилена Дланка : Не. Отпорен На Вода : Да. Кожна Дланка : Да. Нонслип Зафат : Не. АНСИ Сертифициран : Не. Отпорен На Сечење : Не. Машина За Перење : Не. Дише : Не.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас