• Обновено
Американски и Ефирд 300-ТИ - Вискоза Супер Јачина Нишка Цврсти Бои Дворови-Аква Бисер

Американски и Ефирд 300-ТИ - Вискоза Супер Јачина Нишка Цврсти Бои Дворови-Аква Бисер

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Премиум извртена нишка за везење од вискоза е направена со брилијантни бои и има свилен, сјаен изглед. Вискоза Супер Јачина Нишка Цврсти Бои, 1100 yds : Премиум извртени вискоза вез е направен со брилијантни бои и има свилен, сјаен изглед. Меко, мазно чувство. Направено од вискоза со висока издржливост за да и даде на конецот поголем сјај од полиестерот. Овој пакет содржи една калем со 1100 јарди вискоза со супер јачина во цврсти бои. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас