• Обновено
Цвеќиња Вештачки Целосна Хидрогени Лале Кала Крин со Стебла Свила Цвеќиња За Домашна Кујна Свадба Украси

Цвеќиња Вештачки Целосна Хидрогени Лале Кала Крин со Стебла Свила Цвеќиња За Домашна Кујна Свадба Украси

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Бренд : Умот. Растителен Или Животински Тип На Производ : Лале,Хидрогени,Кала Крин. Боја : Розова, Слонова Коска Бела, Чиста Бела. Материјал : Полиуретан, Свила, Пластика. Димензии на производот : 8 "D x 14" W x 6 "H, 7" d x 7 "W x 9.5" H Живописен и реален изглед, реплицирајте ја деликатната убавина на вистинските цвеќиња;. Ниско одржување. Не треба почва, вода и сончева светлина, само светлина прашина повремено;. Ефтин, достапен и буџетски, и без проблеми вклучени во посета на цвеќарници;. Не содржат полен или мирис што може да предизвика алергии, целосно без алергени;. Пријателски за креативност, отворете ги можностите за понатамошно прилагодување, НАПРАВЕТЕ САМИ свој стил;. Достапно во текот на целата година, обојте го вашиот живот и настани засекогаш.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас