• Обновено
Киплики Спортски Градници Женски Трговија На Големо Чипка Убавина Задна Цевка Врвот Завиткајте Ги Градите Дното Елек Шуплив Градник

Киплики Спортски Градници Женски Трговија На Големо Чипка Убавина Задна Цевка Врвот Завиткајте Ги Градите Дното Елек Шуплив

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

It се чувствува толку природно што понекогаш заборавате дека го носите!. ПОДДРШКАТА ОД ЛЕНТАТА за удобност ПОДОЛУ - Останете на место дополнително ја подобрува поддршката. МЕКА и ЛЕСНА СО ЕДВАЈ-Таму СЕ ЧУВСТВУВААТ како да не носат градник на сите, само подобро.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас