• Обновено
Лументо Лето Лабава Обична Плажа Резервоар Врвот За Жени Плажа Блуза Без Ракави V Вратот Одмор Одмор Ками Елек Чипка Капчиња Големина С-2ХЛ

Лументо Лето Лабава Обична Плажа Резервоар Врвот За Жени Плажа Блуза Без Ракави V Вратот Одмор Одмор Ками Елек Чипка Капчиња

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Дизајн-Секојдневен Елек За Вратот, Резервоар Без Ракави, Цветна Печатена Маица, Трендовски и Елегантен. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цветна Блуза, Обичен Резервоар За Вратот Тип На Шема : Чипка Цветна Боја : Црна,Црвена,Розова,Бела,Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL,4 XL,5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 90% Полиестер+10% Спандекслегина : должина На колковите Деколте : Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Резервоар Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас