• Обновено
Адирондак Марис Апстрактна Област Килим, Портокалова Црвена, 6' 6 ' Круг

Адирондак Марис Апстрактна Област Килим, Портокалова Црвена, 6' 6 ' Круг

DEN 1275.20

Залиха
Во продавницата

Полипропилен. Боја : Портокалова/Црвена. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас