• Обновено
Империја Уметност Директен Елегантен Закосен Квадратен Огледало Кластер Ѕид Огледало, 32 32 0.8

Империја Уметност Директен Елегантен Закосен Квадратен Огледало Кластер Ѕид Огледало, 32 32 0.8

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Ова Огледало е неверојатно парче. огледалните квадрати се распоредени во шема на офсет плочки. Секое огледало на квадрат на ова парче има мал наклон што ја додава неговата убавина и стил. Ова прекрасно парче ќе биде одличен додаток на секоја просторија. Сам или во множители, тоа е совршена фокусна точка за влез, бања, спална соба или која било просторија во вашиот дом. 4 Куките се прицврстени на задниот дел од огледалото така што е подготвено да висат веднаш надвор од кутијата или во квадратна или во дијамантска ориентација! Модерен. Врвен квалитет. Декоративни.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас