• Обновено
Автомобилска Боја За Прскање За Мицубиши Галант Сатен Меисаи Бисер од Гребење

Автомобилска Боја За Прскање За Мицубиши Галант Сатен Меисаи Бисер од Гребење

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач што ги исполнува националните ПРОПИСИ на ВОК. ** Ако избраниот код за боја е боја на трикотажа - ќе дојде со мелено палто (1-ви нанесете) и Средно Палто (2-ри нанесете). Нормално, постои стандардна формула за секој код за боја.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас