• Обновено
Scoop Printed Satity Slip фустан женски

Scoop Printed Satity Slip фустан женски

DEN 399.20

Залиха
Во продавницата

Направете го тоа еден момент да се запамети во трендовски, животински принт солен фустан од лажичка. Продаден исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'9 ", половината : 24", биста : 34 ", колкови : 34". Омилен модел носи големина S. приближно. 51 "Долг од центарот на задниот врат. Миди должина. V-вратот. Прилагодливи ленти за рамо. -Дали. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашиот поглед на сè што правите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас