• Обновено
Вилтон Појадок Сендвич Тава, Празнина, 15 12.5

Вилтон Појадок Сендвич Тава, Празнина, 15 12.5

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Направете брзи сендвичи за појадок дома брзо и лесно! Нелеплив за лесно ослободување. Овој пакет содржи една метална сендвич тава за појадок од 15х12-1/2х1/2 инчи со девет тркалезни шуплини од 3-1/2 инчи. Безбедна машина за миење садови. Сендвич Тава за појадок, 9 Шуплина, 15 "х 12.5" : Направете брзи сендвичи за појадок дома брзо и лесно. Нелеплив за лесно ослободување. Овој пакет содржи 1 15х12-1/2х1/2" метална сендвич тава за појадок со 9 3-1/2" тркалезни шуплини. Безбедна машина за миење садови.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас