• Обновено
Нокивикис Женски Костим За Капење, Тенки Ремени За Рамо Бикини Градник + Триаголни Гаќи За Капење

Нокивикис Женски Костим За Капење, Тенки Ремени За Рамо Бикини Градник + Триаголни Гаќи За Капење

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Големина Боја : С/М/Л. Дизајн : женски еднобоен плисиран дводелен костим за капење. 1* Бикини Градник + 1* Пливање Гаќи. Пол : Жени. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас