• Обновено
Викерман 8 цвет Изветвена Кралица Цвет, матични, Сушени

Викерман 8 цвет Изветвена Кралица Цвет, матични, Сушени

DEN 2011.52

Залиха
Во продавницата

Викерман 8" Изветвена Кралица Цвет Стебло. Ова е природен производ, така што димензиите на големината може да варираат од растение до растение. Богатата боја и текстура прави одличен додаток на Секој Природен аранжман. Вклучува 1 Стебло по Пакување. Сушено 1 Стебло по Пакување. Наменет Само За Внатрешна употреба.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас