• Обновено
Санвиглор Прозорци Завеси Топлинска Изолација Затемнување Завеси Громет Луксузни Затемнување Прозорец Завеса Енергетски Ефикасен Модерен Ѕвезденото Небо Дебел?

Санвиглор Прозорци Завеси Топлинска Изолација Затемнување Завеси Громет Луксузни Затемнување Прозорец Завеса Енергетски Ефикасен

DEN 639.20

Залиха
Во продавницата

Лесна Нега : машина што се пере во ладна вода, исушете ја. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Конструкција на громета : Секој панел за завеси има метални шипки на врвот. Донесете повеќе пристоен и елегантен живот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас