• Обновено
Јадете Спиење Медитирајте Графички Дуксер За Дуксери, Големини С-5ХЛ

Јадете Спиење Медитирајте Графички Дуксер За Дуксери, Големини С-5ХЛ

DEN 559.20

Залиха
Во продавницата

Јадете Спиење Медитирајте Пуловер Качулка Дуксер, Големини С-5ХЛ. Обезбедување квалитет : Со Слатка Опрема Флипин, не очекувајте ништо друго освен најдобро. С : Ширина : 20. Класично Вклопување : одговара на вашата големина.07", должина На Ракавот од центарот назад : 39. 4 XL : Ширина : 31. Шик Детал : Појавување На Врвка За Влечење На Аспираторот Во Боја.10", должина На Ракавот од центарот назад : 37. Удобност Дизајн : Солза-Далеку Етикета. Крајна Удобност : Доживејте мешавина на топлина и мекост со нашата качулка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас