• Обновено
Студената индустрија гладна мачка и пица хумористичен портрет за миленичиња кучиња сиво врамен, 14, дизајн од Georgeорџ Дијахенко

Студената индустрија гладна мачка и пица хумористичен портрет за миленичиња кучиња сиво врамен, 14, дизајн од Georgeорџ Дијахенко

DEN 671.84

Залиха
Во продавницата

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Georgeорџ Дијахенко.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас