• Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Задебелени Жолти Килими, 8' 10'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Задебелени Жолти Килими, 8' 10'

DEN 1759.84

Залиха
Во продавницата

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Задебелени Жолти Килими, 8 'х 10'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас