• Обновено
Единствени поволни цени, женски плус големина на копчето без ракави надолу од резервоарот, врвни кошули

Единствени поволни цени, женски плус големина на копчето без ракави надолу од резервоарот, врвни кошули

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Оваа шарена кошула е како основна, но подобро свежата боја ве прави да изгледате посебно. Дизајнот без ракави го покажува рамото, што е лесно да се носи. Ткаенината е удобна и мека, можете да ја врзете облеката ако сакате да се смените во друг стил. Спарете го со фармерки за обичен изглед. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународен Големина градите вкупна должина1x - - 46 1/8 29 1/22x - - 49 1/4 29 7/83x- - 52 3/4 - - 30 3/84x 56 1/4 - - 30 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски плус големина на ракави без ракави надолу, моден резервоар за моден резервоар Топ 100% полиестер. Точка јака. Без ракави. Копче надолу. Врзете половината. Редовно вметнување. Увезено

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас