• Обновено
Гаекув Шорцеви За Жени Панталони Со Широки Нозе Плус Големина Редовни Фит Панталони Панталони За Дуксери Јога Панталони Лежерни Широки Широки Шорцеви За Вежбање Л

Гаекув Шорцеви За Жени Панталони Со Широки Нозе Плус Големина Редовни Фит Панталони Панталони За Дуксери Јога Панталони Лежерни

DEN 504.48

Залиха
Во продавницата

Овие шорцеви имаат модерен дизајн и уникатни детали, што ги прави изјава во вашата гардероба.Модни Жени Плус Големина Секојдневен Еластичен Џеб На Половината Лабави Цврсти Шорцеви Панталоникарактеристики : 1. Овие шорцеви имаат трендовски дизајн, како што се половината од хартиена кеса или деталите пред вратоврската, додавајќи стилски допир на вашата облека. ГаекувШорцеви За Жени Трендовски И Моден НапредОстанете пред модните трендови со нашите Шорцеви За Жени кои нудат трендовски и моден стил напред. Висококвалитетната ткаенина обезбедува издржливост, додека половината со среден пораст нуди удобно и ласкаво вклопување. Спарете ги со изјава или блуза со светки за привлечен и гламурозен изглед.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас