• Обновено
Брат Вистински П-допир, Це Стандардна Ламинирана Лента, Црна На Бела, ЦЕ2312ПК Достапна

Брат Вистински П-допир, Це Стандардна Ламинирана Лента, Црна На Бела, ЦЕ2312ПК Достапна

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Карактеристики-Црна и бела лента, ламинирана, отпорна на вода, отпорна на маснотии, отпорна на нечистотија, Отпорна на Температура. Достапна Е Опција за повеќе пакети-ЦЕ2312ПК. Лесно се нанесува-дизајнот на поделениот грб на лентата За допир Брат П е едноставен за отстранување, што ги прави лесни за лупење и нанесување на повеќе површини.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас