• Обновено
Солиден мечка двојно прилагодливи кука И Јамка момчиња затворени прсти дете спорт сандали на и надвор-Морнарица 10

Солиден мечка двојно прилагодливи кука И Јамка момчиња затворени прсти дете спорт сандали на и надвор-Морнарица 10

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Цврста Мечка двојно прилагодлива кука И Јамка Момчиња затворени пети спортски сандали на и исклучување, фиксна банџи еластична врвка за прилагодливост и цврсто вклопување. Лесна, Амортизирана влошка за дополнителна удобност и вентилиран горен дел за неверојатна удобност, висококвалитетна и издржлива. Одговара на сите видови прилики. Совршен за семејни излегувања, време за играње или излегување во соседството. Свежо и удобно вашето дете може само да се качи на овие удари и да биде подготвено за тој ден. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во голема разновидност на ситуации. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Затворен Прст : овој дизајн ги одржува прстите свежи, удобни и безбедни. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас