• Обновено
Hankook Dynapro во RF All -Terrain гума - LT285 70R 121S LRE 10ply оценет

Hankook Dynapro во RF All -Terrain гума - LT285 70R 121S LRE 10ply оценет

DEN 4673.28

Залиха
Во продавницата

Dynapro AT2 испорачува супериорен спој на секаде, сите теренски перформанси за вашиот SUV или кросовер. Тоа ја погодува совршената рамнотежа помеѓу вонредните влечење и манирите на патот. Преземете кал, нечистотија, снег или мраз бестрашно. Се одликува со гаранција програма што вклучува гаранција од 60,000 километража. Само гума - тркалото не е вклучено. Тип на гума : SUV/лесен камион сите терени. Страничен allид : Нацртајте бели букви. Опсег на оптоварување : Е (10 парчиња).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас