• Обновено
Brinley Co. Comfortенски удобност дополнително широка лента за возење на страничен каиш

Brinley Co. Comfortенски удобност дополнително широка лента за возење на страничен каиш

DEN 639.84

Залиха
Во продавницата

Влезете во класичен багажник за возење со дополнително широко чистење на теле од Jayејтон од Brinley Co. Овој симпатичен багажник има материјал за микро -велур, наредена потпетица, пошироко теле и лента за тока на глуждот. Овој багажник се држи до своите класични корени додека додава лента за тока за малку нешто дополнително. Fallе се за inубите во прекрасен багажник во минута кога ќе дознаете дека има ѓон на удобна меморија за пена! Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас