• Обновено
Primal Gold Karat Yellow Gold Polired Budded Cross Pendant со ланец на кабелски јаже

Primal Gold Karat Yellow Gold Polired Budded Cross Pendant со ланец на кабелски јаже

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Одбележете посебна пригода со овој сјаен религиозен другар со приврзок, стручно дизајниран од 14 каратско жолто злато. Овој приврзок 35 X19мм има висок полиран финиш за траен сјај. Виси на 18-инчен долг ланец на кабелски јаже што се прицврстува со затворање на пролетниот прстен. Ringmetal : Goldgold Karat : 14 Karatmetal Color : Yellowpendant со димензии на кауција : 35 mm x 19mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5mmsolidflat backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. : Земја на потекло на Соединетите држави : Соединетите Држави Полирани, 14К жолто злато, ланец на кабелски јаже од 18 инчи, пролетен прстен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас