• Обновено
Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Plus Size Cut Cut Cable Jumper

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Plus Size Cut Cut Cable Jumper

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Ексклузивен en. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Cásico + Moderno = Un Suéter Imprescindible de Sofia Vergara. Womenенски плус големина исечен кабел за рамо плетен џемпер од фармерки од Софија од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате. Ракави : Долго со лево исечено рамо/ Манга Ларга Кон Абертура en el hombro izquierdo. Затворање : Стил на пуловер/ Естило Пуливер. Fit : Полу-опремена/ Тале Семиавдедо. Исклучиво на.Еден дел класичен + еден дел трендовски = a got to-have-it џемпер од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Деколте : Ребрестиот исмејуван врат/ Куело Алто Аканаладо. El Clásico Tejido de Punto Trenzado llega Activeizado con una abertura y Hombro al descubierto para darle un toque divertido a tu favorito de todos los tiempos. Грижа : Машината за перење/ лавар. Безвременски плетенка со кабел се ажурира со исечено, peek-a-boo рамо за забавен пресврт на фаворит за сите времиња. Тежина : средна тежина/ песо медио. Ockебови : Ниту еден/ грев болилос. Големина : Моделот е 5'8 "и носи големина 1x/ la Modelo Mide 5'8" Y Viste Una Talla "1x". Материјал : 100% акрилик/100% Acrílico.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас