• Обновено
Декмод 10 12 Внатрешен Отворен Кафеав Метал Наводнување Може Саден Сад

Декмод 10 12 Внатрешен Отворен Кафеав Метал Наводнување Може Саден Сад

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Максималната граница на тежина е 5 килограми. Овој украсен жардиниер во стилот на стомна е идеален за простори за живеење во фарма, гроздобер и рустикален тематски простор. Внесете го вашиот дом со пријатен шарм, каде што издржаните текстури, рустикалните завршетоци и топлите земјени тонови создаваат здрава атмосфера.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас