• Обновено
RaceQuip 717007RQP Точка Темперамент HNR Ханс Бравата Линк SFI 16. Повлечете Надолу Прилагодете Ја Завртката Завиткајте Околу Црно

RaceQuip 717007RQP Точка Темперамент HNR Ханс Бравата Линк SFI 16. Повлечете Надолу Прилагодете Ја Завртката Завиткајте Околу

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Бравата со 5 Точки НЕ Е D. O. T. / FMVSS Сертифицирана за Употреба на Автопат. Премиум 3 " Полиестерска Мрежа. Повлечете Стил Скут Појас. 5 Точка Дизајн-Еден 2" Меѓуножје Ремен. 3 " Хардвер Завршува Инсталиран. Двојно Прилагодлив за Леснотија на Инсталација. Завиткајте Наоколу Или Монтирање На Завртки. Капка-Фалсификувани Челик Хардвер. Рамената Се Прилагодуваат од 20" на 62". Ременот за скут Прилагодува 20" на 60". Близнак Индивидуални Рамо Појаси. 2 " Рамо Располага СО HNR / Ханс Уред.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас