• Обновено
Madden NYC Juniors Skater Pant

Madden NYC Juniors Skater Pant

DEN 384.00

Залиха
Во продавницата

Израмнете го вашиот уличен стил во овие карго панталони за скејтер совршени за удирање на омилените места во центарот на градот! Овие панталони со висок пораст имаат удобна еластична лента за половината и функционална мува од патент, затворање на лого и џебови. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant. Madden NYC Skater Pant.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас