• Обновено
Едноставно Дејзи 18 18 Сина полиестер фрла перница

Едноставно Дејзи 18 18 Сина полиестер фрла перница

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Уживајте во нов стил оваа сезона со 18 "x 18 " Едноставно Дејзи акварел Стрип декоративна перница за фрлање од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Овие перници најчесто се користат за врзување во акценти во боја во просторијата, честопати цртајќи на боите во драперии, wallsидови или килими. Тие исто така можат да се користат за да се даде пообилно чувство со тоа што изгледаат како да се фрлени на парче мебел. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас