• Обновено
Арден селекции Оаза Оаза на отворено длабоко седење сет 24, класичен морнарица сина

Арден селекции Оаза Оаза на отворено длабоко седење сет 24, класичен морнарица сина

DEN 2015.84

Залиха
Во продавницата

5-инчен дебел грб. И покрај тоа што нашиот Evertru (R) нуди најдобра вода во вода и УВ отпор, сепак препорачуваме да ги внесете или покриете вашите перничиња кога не ги користите за да ги одржувате со години да изгледаат и да се чувствуваат одлично. 2 комплети ленти од велкро. 100% акрилна ткаенина од платно (R) платно е цврсто ткаена, обезбедувајќи цврста, но мала тежина и неверојатно мека перница. 5+ години отпорност на UV & Fade, вода и дамки отвратија . Дизајнирано во Мичиген. 5-инчен дебело дно и 20-инчен долг x 24-инчен широк x 4. Продолжената UV заштита на акрилот значи дека вашата ткаенина ќе продолжи да изгледа посветла подолго, бидејќи уживате во вашите часови на отворено и доаѓа со 5-годишна гаранција со ограничена ткаенина. Димензии на перница : 26-инчен долг x 24-инчен широк x 4.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас