• Обновено
онеоне Памук Камбрик Вино Ткаенина Цветови Материјал За Шиење Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

онеоне Памук Камбрик Вино Ткаенина Цветови Материјал За Шиење Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Нега За Перење : Средно Перење Во Машина, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. * Употреба : Се Користи за мебел за дома, марамчиња, ноќници, детски фустани, престилки, кошули и блузи, школки за перници и јоргани и игла, летен фустан, облоги за фустани итн. Избравте : Памучна Камбрика - - - Е Широка 42 Инчи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас