• Обновено
Костими За Сите Прилики Де Доцна Холивуд Оз

Костими За Сите Прилики Де Доцна Холивуд Оз

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Латекс Холивуд Месо 2оз Холивуд Латекс Ноќта На Вештерките Шминка : Одлично за ноќта на Вештерките костим ефекти. Затемнети месо латекс шминка. Лесно прикривање на протетски линии. Произведува месо со автентичен изглед за театарски претстави, специјални настани, забави За Ноќта на Вештерките и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас