• Обновено
Про Боул Електрични Фудбалски Натпревар

Про Боул Електрични Фудбалски Натпревар

DEN 2719.84

Залиха
Во продавницата

Барате начин да го одржите вашиот тимски ентузијазам жив за време на вонсезоната? Внесете ја целата акција и возбуда во вашиот дом Со Овој Електричен фудбалски натпревар Во Нфл Про Боул! Доаѓа со повеќе од 70 налепници за тимско и конференциско лого за да го направите ова парче уникатно ваше. Секој ден ќе се чувствува како ден на игра со оваа играчка гридирон во вашето дувло или пештера на вентилаторот. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 65% Челик/35% Пластика. Топката маркер со лизгачка рамка клип. Црна И Бела униформа број налепница листови. Филддрајв генератор на движење ги напојува вашите претстави. Два маркери за мерило со клипови за лизгачка рамка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас