• Обновено
Студио Wynwood Printed Animal & Insects Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Animal & Insects Canvas Art Print

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Rishway Avenue Avenue Wall Art Canvas Prints 'Harry Rountree Rhoish Birds' - портокалова, сина риболов Хари Рунтри, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на птици за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас