• Обновено
DesignArt Sunrise со осамено дрво - пејзаж печатена перница за фрлање - 12x20

DesignArt Sunrise со осамено дрво - пејзаж печатена перница за фрлање - 12x20

DEN 591.84

Залиха
Во продавницата

- Предмет : пејзажи шарм на земјата "Совршен акцент на секое парче мебел. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Создадете топол и добредојде трендовски стил со овие.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас