• Обновено
3xl Автопат Инженер Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

3xl Автопат Инженер Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 407.84

Залиха
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белиот Инженер За Автопат Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Дизајн На Автопат Инженер Кали отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас