• Обновено
ST LADIES OPP SS SCP PJ Постави релаксирачки

ST LADIES OPP SS SCP PJ Постави релаксирачки

DEN 479.04

Залиха
Во продавницата

Обичниот врв има шарено зашивање на контраст и кратки ракави со внатрешно место без ознака за дополнителна удобност. Овој PJ сет е достапен во разновидни бои, дизајни и плус големини за да одговара на стилот и удобноста на секоја жена. Зашивање на контраст. Тајните богатства женски и женски плус пижама кошула со кратки ракави за спиење и капри Пант 2-парчиња за спиење сет : 60% памук, 40% полиестер.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас