• Обновено
Без граници Јуниорс Хенли Тенк Топ, 2-пакет

Без граници Јуниорс Хенли Тенк Топ, 2-пакет

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Тенк -врвот добива ажурирање од без граници со малку инспирација на Хенли! Доаѓајќи во удобен дво-пакет, овие врвови на резервоарот Хенли се направени во удобна ткаенина од памук со навестување на истегнување и има исечена силуета за забавен, флерт стил. Мека и лесна, овие врвови на резервоарот се супер-симпатичен додаток на вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : квадратно деколте со детали за копчето. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено тело; Исечена силуета. Направениот резервоар на Јуниорс го исече врвот на Хенли од без граници.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас