• Обновено
Инспиративен сад за парфеми вкрстено ѓердан направен со Сваровски со розова кутија

Инспиративен сад за парфеми вкрстено ѓердан направен со Сваровски со розова кутија

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Инспиративен контејнер за парфеми вкрстено ѓердан изработен со Сваровски со розова кутија - 1 SS19 Cross -Believe -AB -SLV - Цврст не'рѓосувачки челик - 5мм Сваровски Кристал - 0,8 инчен крст - 18 -инчен ланец на врски - Затворање на канџите на јастог - затворање на ноктот - 1,5 инчен екстендер - завртка на врвот - завртки на врвот - контејнер со врвот - завртка на врвот - завртки на врвот -контејнер Инспиративен контејнер за тело на телото, вкрстено ѓердан, направен со Сваровски со розова кутија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас