• Обновено
Stuple industries кафеава зајаче зајак уши цвет букет задебелен портрет, 20, дизајн од Коко де Париз

Stuple industries кафеава зајаче зајак уши цвет букет задебелен портрет, 20, дизајн од Коко де Париз

DEN 669.44

Залиха
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : цицач; Животно; Растенија; Цвеќе; Цвет; Цвет букет, зајак, зајаче. Дизајн од Коко де Париз.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас