• Обновено
Гибсон Издувни ГАСОВИ гиб 03-Ф250 Ф 6.0 Л МОЌЕН МОЗОЧЕН УДАР ДИЗЕЛ ПРОДОЛЖЕНА КАБИНА КРАТОК КРЕВЕТ СО НАДОЛНА ЦЕВКА ЕДИНЕЧЕН ИЗДУВЕН СИСТЕМ Одговара изберете: форд Ф250,

Гибсон Издувни ГАСОВИ гиб 03-Ф250 Ф 6.0 Л МОЌЕН МОЗОЧЕН УДАР ДИЗЕЛ ПРОДОЛЖЕНА КАБИНА КРАТОК КРЕВЕТ СО НАДОЛНА ЦЕВКА ЕДИНЕЧЕН

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Гибсон Издувни Гасови 03-07 F250/F350 6.0 L МОЌНОСТ МОЗОЧЕН УДАР ДИЗЕЛ ПРОДОЛЖЕН КАБИНА КРАТОК КРЕВЕТ СО НАДОЛНА ЦЕВКА ЕДЕН ИЗДУВЕН СИСТЕМ за ентузијаст кој сака најмногу од нивното возило. Инженер и дино-тестиран за да ви даде подобрено забрзување, максимално искачување по рид, влечење и моќ на минување. Нашиот издувен систем со најдобри перформанси произведува максимален вртежен момент и придобивки од коњски сили при ниска класа (1800 до 3000 ВРТЕЖИ во МИНУТА ) со длабок агресивен тон на издувните гасови. Одговара Изберете : 2003 Форд Ф250 8 Цил 6 Л 2003 ФОРД Ф350 8 Цил 6 Л 2004-2005 ФОРД Ф350 супер ДОЛЖНОСТ 8 Цил 6 Л 2004-2007 ФОРД Ф250 супер ДОЛЖНОСТ 8 Цил 6 Л 2006-2007 ФОРД Ф350 СР СУПЕР ДОЛЖНОСТ 8 Цил 6 Л и повеќе - додадете го вашето возило на нашата фит графичка Контрола за проверка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас