• Обновено
Сјајот - редум

Сјајот - редум

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Совршена големина за секоја просторија; Постер е 22. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите уметнички отпечатоци се лесни и лесни за закачување на wallидот на вклучените p H иглички што можат да се редат наместо палење, нокти или лента. Пакетите за постери прават одлични подароци исто така! Без разлика дали тоа е за роденден, Божиќ, затоплување на мотика или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добиваат постери и p H и пински пакет за да го покажат својот стил.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас