• Обновено
Thomas & Vine Mens Fenway Tru Comfort Fonam Fone-up Round Toy Sneaker

Thomas & Vine Mens Fenway Tru Comfort Fonam Fone-up Round Toy Sneaker

DEN 480.00

Залиха
Во продавницата

Разновиден, низок, автентичен кожен патика со детали за контраст во боја од страна на експертите во Томас и Вине. Фенвеј е патики со лесна облека, завршена со меморија за пена за целодневно носење. Овој лесен обичен стил е толку класичен и кул што ќе се најдете како да го носите со сè, од пакувања до фармерки. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 8 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . случајно. Облечи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас