• Обновено
Socialенски ангелски женски ребрестиот костим за капење со отворен грб

Socialенски ангелски женски ребрестиот костим за капење со отворен грб

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Penelope Monokini во Solid ќе ве чувствува забавно и флертно. Врските со страничните нозе и врските со задната лента Додадете лесен фактор за прилагодливост за да го прилагодите вашиот изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : М. Отстранливи чаши. Умерено покритие. Безбедни ленти; Прилагодливи врски на грбот. Деколте за лажичка; врски на странични нозе; Цврст. Наредени. 88% полиестер/12% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Цврст едно парче монокини костим за капење за жени од социјален ангел.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас