• Обновено
Едноставно Дејзи 14 20 Современа зелена полиестерска декоративна лумбална перница

Едноставно Дејзи 14 20 Современа зелена полиестерска декоративна лумбална перница

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Разубавете го вашиот дом со 14 "x 20 " Едноставно цвет од брадавици пука декоративна перница за фрлање од нашата колекција Флора и Фауна. Оваа перница ќе ја додаде земјната естетика во вашиот кревет, троседот или фотелјата што ја баравте! Со обрасци од природата во комбинација со топли тонови, вашиот украсен декор е сигурен дека ќе оживее. Декоративните перници најчесто се користат за врзување во акценти во боја во просторијата, честопати цртајќи на боите во драперии, wallsидови или килими. Тие исто така можат да се користат за да се даде пообилно чувство со тоа што изгледаат како да се фрлени на парче мебел. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас