• Обновено
Pioneer Woman Floral A-line плетен фустан со кратки ракави

Pioneer Woman Floral A-line плетен фустан со кратки ракави

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Цветни и ласкави, конечно фустан за да се за inубиме. Овој стил А-линија од пионерската жена го одржува вашиот изглед без напор и подготвен за ништо. Моделот е 5'10 "и носи големина M. Должина на коленото. Тркалезно деколте; силуета А-линија. Womanена. Новата линија за облека на Pioneer ја зема саканата флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас