• Обновено
Се прашувам шорцеви за велосипеди за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

Се прашувам шорцеви за велосипеди за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Соберете две пакувања удобни, удобни шорцеви за велосипеди за вашето мало девојче од Wonder Nation. Одликувајќи се со лесен за носење, стил на влечење, овие шорцеви совршено се со нејзините омилени маички и врвови за забавна, достојна облека за игралиште. Вклучува две шорцеви за велосипеди. Повлечен стил. Еластична половината. Докажано дете тешко : удобност на истегнување. 94% памук/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки шорцеви за велосипеди од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас