• Обновено
Уникатни поволни цени за ракав со ракав, брои, пакувања

Уникатни поволни цени за ракав со ракав, брои, пакувања

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Овој вечер фустан е плетен во редовно вклопување со вез од чипка цветни и чисти ракави. Добро спарени со потпетиците или сандалите за елегантен изглед. Совршено за свадбени забави, вечерни клубови, матурска и обични прилики, итн., Plusенски плус елегантен цветен вез од чипка на коленото, должина на коленото, 90% најлон 10% спандекс. Цврста боја. Флорална чипка за вез. 3/4 ракав. V вратот. Невидливо затворање на патент. Редовно вклопување. Фустан со должина на коленото. Машинско миење ладно со слични бои. Железо на ниска температура. Не паѓајте суво. Бидете внимателни лесно да го закачите предивото . Моделот е 5'5 ", 207 фунти се вклопуваат со големина 1x . Мерење (во инчи) Меѓународна големина - ГИРТ за градите - Girth на половината Ширина на рамото1x 44 1/8 - 40 1/8 16 5/82x - - 47 1/4 - 43 1/4 17 3/83x 50 3 /4 - 46 7/8 184x 54 3/8 - 50 3/8 18 3/4.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас