• Обновено
Верпетридура Велигденски Ден Домашна Перница Преживеа Семејна Навлака За Перница Фрли Капак За Перница

Верпетридура Велигденски Ден Домашна Перница Преживеа Семејна Навлака За Перница Фрли Капак За Перница

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Одличен Велигденски Подарок : Совршените велигденски украси се велигденска неопходност за вашиот дом. Уникатниот велигденски дизајн одлично одговара На велигденскиот декор. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Моделот не исчезнува.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас